První schůzka

První schůzka je vždy zdarma. Máte tak možnost nás bez obav seznámit s Vaší věcí. Na schůzce samotné nás pak nad šálkem dobré kávy či z pohodlí domova blíže seznámíte s Vaší věcí a předáte nám podklady, které máte k dispozici. Na první schůzce společně rovněž co nejpodrobněji definujeme smysl a účel toho, čeho máme společně dosáhnout. My Vám na oplátku navrhneme vhodné řešení a srozumitelně Vám vysvětlíme, co to bude obnášet. Rovněž spolu na rovinu probereme případná rizika, předpokládanou finanční náročnost celé věci a podmínky vzájemné spolupráce.

První schůzku je vhodné si předem objednat na některém z našich kontaktů. Schůzku můžeme realizovat buď osobně u nás v kanceláři nebo jste-li z daleka prostřednictvím videokonference. Výhodou pak je, že:

Co když si nepadneme do oka

Na první schůzce věnujeme péči tomu, abychom Vám dali co nejlepší představu o tom, čeho máme dosáhnout a co od nás můžete očekávat. Život však sebou přináší rozmanité situace a občas se může stát, že nebudete s navrhovaným řešením souhlasit nebo si prostě jen nepadneme do oka.

Spolupráci s naší kanceláří si proto můžete kdykoli rozmyslet, i když už třeba budeme mít podepsanou smlouvu. V takovém případě Vám předáme zpět převzaté podklady a vyúčtujeme Vám pouze ty dosud neuhrazené služby či právní rozbory, které jsme Vám již dle předchozí domluvy poskytli.